Zajištujeme nákup a prodeje
komerčních investičních nemovitostí

Zprostředkujeme Vám nákup nebo prodej komerčních nemovitostí - pozemky pro developery, činžovní domyhotely, administrativní budovy, obchodní centra, retail parky, haly a sklady. Zastupujeme portfolio s více než 160 komerčními nemovitostmi.  Profesionální a rychlé jednání.

Za posledních 8 let jsme asistovali při prodeji více než nemovitostí
a pomohli jsme zrealizovat transakce v objemu přes miliardy CZK

Většina našich nabídek podléhá Smlouvě o mlčenlivosti, kterou máme uzavřenou s majitelem nemovitosti, tudíž je neinzerujeme na žádných webových stránkách v jejich originálním znění. V našem portfoliu je výrazně více nabídek, než uvádíme na našich webových stránkách. Pro více informací kontaktujte naši poradenskou kancelář.

Pozemky Karlovy Vary

Ucelený soubor pozemků v těsném sousedství centra města Karlovy Vary. Pozemky o celkové výměře 5.900. Jedná se o pozemek, který je rovinatý a zatravněný bez náletových dřevin. Dle ÚP se pozemky nachází v ploše „smíšené území městské“. Původním záměrem bylo vybudování multifunkční budovy, která by zahrnovala bus terminál, parking, obchody a restaurace o celkové ploše cca 5.400 m2. Záměrem bylo propojit tuto stavbu lávkou pro pěší s centrem města a vlakovým nádražím. Není k dispozici UR ani SP. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena je 1.245.000 EUR + provize kanceláři 3% + DPH

Průmyslový areál

Dovolujeme si Vám nabídnout průmyslový komplex v Prostějově umístěný vedle dálnice Brno-Ostrava. Od roku 1897 byl v objektu provozován pivovar, tento ukončil činnost v roce 1999. Od té doby jsou nemovitosti v nájmu různým nájemníkům. Areál je umístěn severně od centra města a je napojen na všechny inženýrské sítě. Samotný areál se nachází na pozemku o rozloze 34.091 m2, přičemž 7.937 m2 je zastavěno budovami. V areálu je umístěno větší množství budov (hlavní budova, bytový dům, sklady, dílny, trafostanice, kotelna, garáže, atd.). Čistá pronajímatelná plocha činí 10.600 m2, z toho 623 byty a 9.980 m2 komerční objekty. V současnosti je pronajato 2.880 m2 komerčních ploch, zejména jako sklady, a 447 m2 bytů. Aktuální (3/2019) výnos areálu z nájmu je 1.622.432 Kč ročně při cca 30% obsazenosti. Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl. Cena nemovitosti je 39.000.000 CZK + provize kanceláři 3%

Průmyslový areál s vysokým výnosem

Průmyslový areál ve Veselí nad Lužnicí. Areál se nachází nedaleko sjezdu dálnice D3 a hlavních tahů směr Praha, České Budějovice, Jindřichův Hradec. Skládá se ze souboru starších administrativních, výrobních a skladových budov a hal. V současné době jsou v areálu pronajaty prostory zejména jako sklady. Celková plocha pronajatých prostor činí 8.926m2. Roční výnos z nájmu činí 2.567.760 Kč. Výnos lze zvýšit rekonstrukcí a dopronájmem volných prostor (cca 1.500 m2). Pozemek zahrnuje i volnou plochu, kterou lze využít k další průmyslové výstavbě (cca 20.000 m2). Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl. Cena areálu je 39.000.000 CZK + provize kanceláři 3%

Rádi byste znali více informací o nemovitosti "" ?
Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Callback

Komu vaši nemovitost nabídneme

Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Nabízíme investiční nemovitosti výhradně našim přímým klientům na základě neveřejné prezentace (nevyužíváme formu prezentace nabídek na realitních serverech).
Investoři jsou prověření z hlediska koupěschopnosti a máme s nimi předem uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti.

Pro více informací kontaktuje našeho specialistu


contact-help-with-sell
Sending

Postup spolupráce

Pokud chcete prodat nemovitost

1

Setkání s majitelem nemovitosti (v objektu, nebo kanceláři)

2

Nastavení procesu spolupráce (zjištění potřeb klienta, zhotovení tržního odhadu ceny Vaší nemovitosti)

3

Nalezení vhodného kupce a zajištění jednání směřujících k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti

Pokud chcete koupit nemovitost

1

Osobní schůzka a prezentace neveřejných nabídek investičních nemovitostí

2

Poslání potřebných podkladů k vybraným nemovitostem s následnou prohlídkou objektu

3

Zajištění jednání vedoucích k úspěšné akvizici dané nemovitosti

Reference

Vybrané nemovitosti u kterých jsme asistovali při prodeji

Opletalova 55 a 57

Praha 1

Zde jsme zastupovali ruského investora, který se rozhodl prodat tři administrativní budovy naproti Hlavnímu nádraží v centru Prahy. Objekt má necelých 10.000 m2 podlahové plochy a koupil ho bývalý společník skupiny PPF.

HOTEL CROWN PLAZA

PRAHA 6

Hotel Crown Plaza byl prodán rakouským investorem. Hotel je dlouhodobě vyhledáván a patří mezi největší hotely na Praze 6. Objekt byl následně prodán ruskému investorovi, který si přál zůstat v anonymitě.

NA BĚLIDLE 31

PRAHA 5

Téměř prázdný bytový dům byl vhodný k celkové rekonstrukci. Nemovitost vlastnila italská skupina a kupujícím byl český developer, pro něhož byla tato akvizice dosud největším projektem. Po dokončení rekonstrukce dojde k rozdělení bytových jednotek a jejich následnému prodeji.

Aktuálně pomáháme s prodejem dalších 160 investičních nemovitostí.

Proč spolupracovat se společností Porta Invest

graf1_cz

Jsme přesvědčeni, že naše profesionální návrhy řešení, šíře nabídky investičních příležitostí a početná základna našich klientů - prodávajících a investorů - jsou základními předpoklady úspěchu vaší investice a potřebnými nástroji pro akceleraci vašeho ekonomického růstu.

Služby společnosti Porta Invest jako investičního konzultanta aktuálně využívá více než 600 aktivních investorů.

Koupit

Chcete nemovitost koupit?

Stáhněte si prezentaci společnosti Porta Invest v PDF

Prodat

Pro více informací kontaktujte našeho specialistu

 

Juraj Sutoris

Acquisition director & broker
+420 734 441 459
sutoris@portainvest.cz

juraj-sutoris-portainvest