Nabídky

Hotel ****

Moderní 4**** hotel situovaný v klidné ulici se vzrostlými stromy na Praze 8, v rychle se rozvíjející čtvrti Karlín. Budova je umístěna v rezidenční ulici, avšak kousek od ní je administrativní čtvrť, kde má sídlo řada významných nadnárodních i lokálních firem. Hotel nabízí ubytování ve 24 komfortně vybavených pokojích. V hotelu je stylová restaurace s celodenní nabídkou jídel a letní zahrádkou nejen pro hotolové hosty. Celková kapacita restaurace je 135 míst. Dále je k dispozici lobby bar. Výhodou hotelu je velký konferenční sál vybavený moderní audio/video technikou. Celková kapacita sálu je až 150 osob. Celková plocha nemovitosti je cca 1.950 m2. Budova nabízí potenciál navýšení ubytovací kapacity. Obsazenost je dlouhodobě na úrovni 85%. Hotel má vysoký rating – Booking 9,1. Obrat hotelu je cca 35 mil Kč ročně. Předmětem prodeje je nemovitost včetně kompletního vybavení a obchodní podíl firmy, která hotel provozuje.  Uvedená cena nezahrnuje provizi RK. Požadovaná cena je 160 000 000 Kč + provize 2,5 + DPH.

Typ nemovitosti: Hotely
Cena: 70 - 270 mil. CZK
Lokalita: Praha , Praha 8
Mám zájem o více informací

Hotel ****

Hotel vyniká především svým umístěním. Nachází se doslova v podhradí pražských Hradčan na pomezí jedné z nejznámějších ulic na pražském hradě. První nádvoří pražského hradu je od hotelu vzdáleno jen několik desítek kroků. Hotel nabízí ubytování v celkem 19ti hotelových pokojích s celkovou kapacitou 38ti lůžek. Pokoje jsou ve standardu Superior, Deluxe a Suite. Předmětem prodeje společnost. Uvedená cena nezahrnuje provizi RK. Cena je 9.000.000. EUR.

Typ nemovitosti: Hotely
Cena: 70 - 270 mil. CZK
Lokalita: Praha , Praha 1
Mám zájem o více informací

Hotel ****

Představujeme Vám hotel v docházkové vzdálenosti od historického centra Prahy. V hotelu se nachází 69 pokojů v různých provedení: standard, junior suite a junior suite double. Všechny pokoje jsou kvalitně zařízeny, nachází se zde klimatizace, telefon, Wi-fi připojení, satelitní TV, mini bar a trezor. V přízemí hotelu se nachází restaurace a snídaňový koutek. V současné době má hotel v pronájmu hotelový operátor s 6-ti měsíční výpovědní lhůtou při nájmu 11mil. korun ročně. Předmětem prodeje je společnost. Uvedená cena nezahrnuje provizi RK. Cena je 12.500.000 EUR

Typ nemovitosti: Hotely
Cena: nad 270 mil. CZK
Lokalita: Praha , Praha 2
Mám zájem o více informací