Zprostředkováváme nákup a prodej polyfunkčních objektů
v Praze a ČR

Specializujeme se na zprostředkování nákupu nebo prodeje polyfunkčních objektů v Praze a celé ČR. Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Za posledních 8 let jsme asistovali při prodeji více než nemovitostí
a pomohli jsme zrealizovat transakce v objemu přes miliardy CZK

Polyfunkční objekty na prodej

Většina našich nabídek podléhá Smlouvě o mlčenlivosti, kterou máme uzavřenou s majitelem nemovitosti, tudíž je neinzerujeme na žádných webových stránkách v jejich originálním znění. V našem portfoliu je výrazně více nabídek, než uvádíme na našich webových stránkách. Pro více informací kontaktujte naši poradenskou kancelář.

Polyfunkční objekt

Dovolujeme si Vám nabídnout objekt ubytovny s komerčními prostory. Nemovitost je umístěna v bývalém výrobním areálu. Přístup k budově je zajištěn věcným břemenem. Budova pochází z roku 1950 a v roce 2012 byla rekonstruována a kolaudována převážně jako ubytovna. Konstrukčně se jedná o železobetonový skelet s vyzdívanými příčkami. Budova je částečně zateplena. Dálkové vytápění parovodem. Střecha je rovná. Plyn není zaveden. Parkování je možné před budovou. Vlastní pozemek má plochu 2.260 m2. Nemovitost má 1PP a 2NP. Celková podlahová plocha činí 2.700 m2. V 1NP se nachází recepce, společenská místnost, prádelna a část ubytovny s pokoji, dále jsou v 1NP pronajaté komerční prostory (hasiči, autoservis, celkem 435 m2). Ve 2NP jsou převážně pokoje ubytovny a dále nebytové prostory sloužící k ubytování. 1PP je vhodné k pronájmu jako sklad. Je zde potenciál dobudování další lůžkové kapacity. Aktuální kapacita ubytovny je 86 lůžek. Průměrná obsazenost je při ceně 120 Kč/lůžko/den cca 80%. Čistý příjem po odečtení nákladů na energie a mzdy je cca 1.420.000 Kč ročně. Existuje solidní potenciál navýšení výnosu nad 10% p.a. – dopronájem volných prostor, navýšení lůžkové kapacity, navýšení ceny za lůžko. Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl. Cena nemovitosti je 17.700.000 CZK + provize 3%

Rádi byste znali více informací o nemovitosti "" ?
Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Callback

Komu vaši nemovitost nabídneme

Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Nabízíme investiční nemovitosti výhradně našim přímým klientům na základě neveřejné prezentace (nevyužíváme formu prezentace nabídek na realitních serverech).
Investoři jsou prověření z hlediska koupěschopnosti a máme s nimi předem uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti.

Pro více informací kontaktuje našeho specialistu


contact-help-with-sell
Sending

Postup spolupráce

Pokud chcete prodat nemovitost

1

Setkání s majitelem nemovitosti (v objektu, nebo kanceláři)

2

Nastavení procesu spolupráce (zjištění potřeb klienta, zhotovení tržního odhadu ceny Vaší nemovitosti)

3

Nalezení vhodného kupce a zajištění jednání směřujících k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti

Pokud chcete koupit nemovitost

1

Osobní schůzka a prezentace neveřejných nabídek investičních nemovitostí

2

Poslání potřebných podkladů k vybraným nemovitostem s následnou prohlídkou objektu

3

Zajištění jednání vedoucích k úspěšné akvizici dané nemovitosti

Reference

Vybrané nemovitosti u kterých jsme asistovali při prodeji

Opletalova 55 a 57

Praha 1

Zde jsme zastupovali ruského investora, který se rozhodl prodat tři administrativní budovy naproti Hlavnímu nádraží v centru Prahy. Objekt má necelých 10.000 m2 podlahové plochy a koupil ho bývalý společník skupiny PPF.

HOTEL CROWN PLAZA

PRAHA 6

Hotel Crown Plaza byl prodán rakouským investorem. Hotel je dlouhodobě vyhledáván a patří mezi největší hotely na Praze 6. Objekt byl následně prodán ruskému investorovi, který si přál zůstat v anonymitě.

NA BĚLIDLE 31

PRAHA 5

Téměř prázdný bytový dům byl vhodný k celkové rekonstrukci. Nemovitost vlastnila italská skupina a kupujícím byl český developer, pro něhož byla tato akvizice dosud největším projektem. Po dokončení rekonstrukce dojde k rozdělení bytových jednotek a jejich následnému prodeji.

Aktuálně pomáháme s prodejem dalších 160 investičních nemovitostí.

Proč spolupracovat se společností Porta Invest

graf1_cz

Jsme přesvědčeni, že naše profesionální návrhy řešení, šíře nabídky investičních příležitostí a početná základna našich klientů - prodávajících a investorů - jsou základními předpoklady úspěchu vaší investice a potřebnými nástroji pro akceleraci vašeho ekonomického růstu.

Služby společnosti Porta Invest jako investičního konzultanta aktuálně využívá více než 600 aktivních investorů.

Koupit

Chcete nemovitost koupit?

Stáhněte si prezentaci společnosti Porta Invest v PDF

Prodat