Zprostředkováváme nákup a prodej činžovních domů s výnosem
v Praze a ČR

Specializujeme se na zprostředkování nákupu nebo prodeje činžovních domů s výnosem v Praze a celé ČR. Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Za posledních 8 let jsme asistovali při prodeji více než nemovitostí
a pomohli jsme zrealizovat transakce v objemu přes miliardy CZK

Činžovní domy na prodej

Většina našich nabídek podléhá Smlouvě o mlčenlivosti, kterou máme uzavřenou s majitelem nemovitosti, tudíž je neinzerujeme na žádných webových stránkách v jejich originálním znění. V našem portfoliu je výrazně více nabídek, než uvádíme na našich webových stránkách. Pro více informací kontaktujte naši poradenskou kancelář.

Nemovitost s výnosem

Dovolujeme si Vám nabídnout portfolio 242 bytových jednotek a jednoho obchodu umístěných v celkem sedmi panelových domech. Čtyři panelové domy se nachází ve městě Bílina a tři ve městě Duchcov. Domy se nachází v okrajových lokalitách s dobrou dostupností do centra. Celková pronajímatelná plocha je více než 15.000 m2. Domy pochází ze 70. let 20. stol. a jsou v dobrém technickém stavu. Majitel provedl v posledních letech řadu investic, například: nové stoupačky, u 90% bytů rekonstrukce koupelen a kuchyní, u 40% bytů nová plastová okna, rekonstrukce vchodů včetně zavedení čipového systému, nové podlahy u 40% bytů, atd. Střechy jsou v dobrém technickém stavu. Byty spravuje externí firma s 20ti letou zkušeností. Aktuálně 98% obsazenost s ročním výnosem z nájmu 13.425.000 Kč (1/2019). Je zde potenciál ke zvýšení nájmu, aktuálně je nájem cca 72Kč/m2 bez služeb. Pouze 2% neplatičů. Majitel klade velký důraz na výběr a prověření nájemníků, což se dlouhodobě odráží v bezproblémovém provozu a výnosu. Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl. Požadovaná cena je včetně provize RK. Cena je 140.000.000 CZK.

Činžovní dům s výnosem

Představujeme činžovní dům na Praze 8. Dům se nachází v blízkosti rušné komunikace, avšak s velmi dobrou dopravní dostupností. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2016 – nová střecha, fasáda, okna, centrální kotelna, vnitřní sítě a byty. Aktuálně je v domě 14 bytů – z toho dispozičně 9 bytů 1kk a 5 bytů o dispozici 2kk. Všechny byty jsou tržně obsazeny za 1,9mil. korun ročně (5,2% p.a.). Předmětem prodeje je společnost. Cena nemovitosti je 36.900.000 CZK. Uvedená cena nezahrnuje provizi RK.

Činžovní dům s výnosem

Prodej menšího ČD o celkové ploše 660 m2, který se nachází v centru Mladé Boleslavi a byl zkouladován v roce 2008. Z původní budovy zůstalo jen obvodové zdivo. Dům má celkem 4.NP bez výtahu. V objektu je celkem 6 bytů od 2+kk po 3+1 a 2 obchodní jednotky. Všechny jednotky mají vlastní měřiče energií a vytápění plyn. kotlem. Byty v posledním patře mají do ulice podlahové vytápění. Součástí bytů a menší provozovny jsou kuch. linky se spotřebiči z r. 2009. V domě je internet (optický kabel). Dům je zateplen, okna Ditherm a v jednom podlaží trojskla. Ke každé jednotce patří jedno parkovací místo - el.vjezdová brána a v zadní části pozemku je sklad (garáž) 28 m2. Celková plocha 660,55 m2 z toho byty 390,9 m2, nebyty 113,2 m2, spol. prostory 78,45 m2, garáž 28 m2 a cca 50 m2 sklep. V současné době je dům z 90% pronajat s výnosem 912.000,-Kč/ rok plus energie. Volný menší byt lze pronajmout za tržní cenu okolo 13.000,-Kč/měs.( 156.000,-Kč/rok ). Všechny nájmy nebyly několik let aktualizovány a neodpovídají tržním nájmům, tudíž je zde veliký prostor celkový výnos vylepšit. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 30.000.000. CZK + provize

Činžovní dům s výnosem

Dovolujeme si Vám nabídnout činžovní dům na Praze 1, nedaleko Slovanského ostrova a Masarykova nábřeží. Dům je umístěn ve velmi klidné ulici a přesto v docházkové vzdálenosti ke všem pražským historickým památkám. Jedná se o sedmi podlažní dům, který má 1,480 m2 užitné plochy a volnou půdu vhodnou k vestavbě (cca 340 m2). Dům je udržovaný, v dobrém stavu. V současné době je celý objekt pronajatý jako hostel s nájemní smlouvou do roku 2021. Aktuální výnos je 460.000 Kč měsíčně. Cena nemovitosti je 185 000 000 CZK.

Činžovní dům s výnosem

Dovolujeme si Vám nabídnout 50% podíl na historickém domě v centru Prahy. Nemovitost se nachází u Petrského náměstí, nedaleko ulice Na Poříčí a Masarykova nádraží. V místě je veškerá občanská vybavenost. Předmětem prodeje jsou tři byty, dva komerční prostory a 2x garáž. Byty jsou mezonetové a jejich celková velikost je 383,5 m2. Komerční prostory jsou tvořeny restaurací a kosmetickým studiem, celková výměra je 437 m2. Čistá užitná plocha je 856,5 m2. Všechny prostory jsou pronajaty na dobu určitou. Aktuální výnos nemovitosti je 163.256 Kč měsíčně. Je zde velký prostor na zvýšení celkového výnosu z důvodu jeho podhodnocení oproti tržní ceně. Předmětem prodeje je převod 100% obchodních podílů. Cena 95.000.000 Kč.

Činžovní dům s výnosem

Prodej činžovního domu po rekonstrukci. Nyní běží pronájmy bytů (10 jednotek z toho dva jsou mezonety v posledním patře s terasami ) na dobu určitou v max. délce 1 rok. Všechny jednotky jsou rozděleny - prohlášení vlastníka. V objektu je i restaurace, která je na dvou podlažích ( přízemí a suterén ). Dům se nachází v docházkové vzdálenosti od centra ( cca 15min. ) nebo 3 tramvajové zastávky na Václavské náměstí - Můstek. Čistá bytová plocha: 1050 m2. Plocha nebytových jednotek: 340 m2. Současný výnos: cca 3,5mil. Kč ( 5% p.a. ). Předmětem prodeje je společnost. Cena nemovitosti je 80.000.000 CZK.

Činžovní dům s výnosem

Činžovní dům v atraktivní lokalitě Smíchova v docházkové vzdálenosti od Anděla a OC Nový Smíchov. Vynikající dostupnost – metro a tramvaj jen pár kroků. Užitná plocha nemovitosti je 1 105m2. Dům je ve vynikajícím stavu, bez nutnosti rekonstrukcí. V roce 2005 komplexní rekonstrukce: veškeré rozvody (voda, kanalizace, plyn, elektro), fasáda, střecha, výtah, společné prostory a půdní vestavba. Celý dům je pronajat tržně vyjma jednoho bytu. S ročním výnosem 3,3mil. Korun (3,87% p.a.). Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 85.000.000 CZK.

Administrativní budova s výnosem

Administrativní budova v centru Prahy 1, v blízkosti Národní třídy. Poblíž se nachází tramvajová zastávka i metro. Elegantní objekt má 9 nadzemních a jedno podzemní podlaží. Po poslední rekonstrukci se stal objekt čistě administrativním celkem. V současné době se zde nachází 3.900m2 pronajímatelných ploch se 100% obsazeností. Aktuální čistý výnos je 13,5 mil. korun ročně. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 400.000.000 CZK.

Činžovní dům s výnosem

Prodej činžovního domu s výnosem v klidné lokalitě Poděbrad. Dům disponuje 6 NP a 1PP, čistá užitná plocha je 887 m2. Dům v nedávné době prošel kompletní rekonstrukcí. Čistý výnos z nájmu činí 1.092.000 Kč ročně. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena je 36 000 000 CZK.

Rádi byste znali více informací o nemovitosti "" ?
Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Callback

Komu vaši nemovitost nabídneme

Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Nabízíme investiční nemovitosti výhradně našim přímým klientům na základě neveřejné prezentace (nevyužíváme formu prezentace nabídek na realitních serverech).
Investoři jsou prověření z hlediska koupěschopnosti a máme s nimi předem uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti.

Pro více informací kontaktuje našeho specialistu


Juraj Sutoris
Acquisition director & broker
tel. : +420 734 441 459
email: sutoris@portainvest.cz
contact-help-with-sell
Sending
juraj-sutoris-portainvest

Postup spolupráce

Pokud chcete prodat nemovitost

1

Setkání s majitelem nemovitosti (v objektu, nebo kanceláři)

2

Nastavení procesu spolupráce (zjištění potřeb klienta, zhotovení tržního odhadu ceny Vaší nemovitosti)

3

Nalezení vhodného kupce a zajištění jednání směřujících k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti

Pokud chcete koupit nemovitost

1

Osobní schůzka a prezentace neveřejných nabídek investičních nemovitostí

2

Poslání potřebných podkladů k vybraným nemovitostem s následnou prohlídkou objektu

3

Zajištění jednání vedoucích k úspěšné akvizici dané nemovitosti

Reference

Vybrané nemovitosti u kterých jsme asistovali při prodeji

Opletalova 55 a 57

Praha 1

Zde jsme zastupovali ruského investora, který se rozhodl prodat tři administrativní budovy naproti Hlavnímu nádraží v centru Prahy. Objekt má necelých 10.000 m2 podlahové plochy a koupil ho bývalý společník skupiny PPF.

HOTEL CROWN PLAZA

PRAHA 6

Hotel Crown Plaza byl prodán rakouským investorem. Hotel je dlouhodobě vyhledáván a patří mezi největší hotely na Praze 6. Objekt byl následně prodán ruskému investorovi, který si přál zůstat v anonymitě.

NA BĚLIDLE 31

PRAHA 5

Téměř prázdný bytový dům byl vhodný k celkové rekonstrukci. Nemovitost vlastnila italská skupina a kupujícím byl český developer, pro něhož byla tato akvizice dosud největším projektem. Po dokončení rekonstrukce dojde k rozdělení bytových jednotek a jejich následnému prodeji.

Aktuálně pomáháme s prodejem dalších 160 investičních nemovitostí.

Proč spolupracovat se společností Porta Invest

graf1_cz

Jsme přesvědčeni, že naše profesionální návrhy řešení, šíře nabídky investičních příležitostí a početná základna našich klientů - prodávajících a investorů - jsou základními předpoklady úspěchu vaší investice a potřebnými nástroji pro akceleraci vašeho ekonomického růstu.

Služby společnosti Porta Invest jako investičního konzultanta aktuálně využívá více než 600 aktivních investorů.

Koupit

Chcete nemovitost koupit?

Stáhněte si prezentaci společnosti Porta Invest v PDF

Prodat

Pro více informací kontaktujte našeho specialistu

 

Juraj Sutoris

Acquisition director & broker
+420 734 441 459
sutoris@portainvest.cz

juraj-sutoris-portainvest