Zprostředkováváme nákup a prodej činžovních domů s výnosem
v Praze a ČR

Specializujeme se na zprostředkování nákupu nebo prodeje činžovních domů s výnosem v Praze a celé ČR. Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Za posledních 8 let jsme asistovali při prodeji více než nemovitostí
a pomohli jsme zrealizovat transakce v objemu přes miliardy CZK

Činžovní domy na prodej

Většina našich nabídek podléhá Smlouvě o mlčenlivosti, kterou máme uzavřenou s majitelem nemovitosti, tudíž je neinzerujeme na žádných webových stránkách v jejich originálním znění. V našem portfoliu je výrazně více nabídek, než uvádíme na našich webových stránkách. Pro více informací kontaktujte naši poradenskou kancelář.

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám exkluzivní nabídku činžovního domu v samém centru Chebu na náměstí. Nabídka představuje prodej komplexu dvou činžovních domů se samostatnými čísly popisnými ale funkčně a stavebně představující 1 činžovní dům. Stavba je aktuálně kolaudovaná jako administrativní budova a je určena ke kompletní rekonstrukci případně i k jinému účelu využití. Připravená studie na výstavbu 40 bytových jednotek ve 4 nadzemních podlaží a komerční plochy v podzemním podlaží – vyvýšeném suterénu. Ideální investiční příležitost v rychle se rozvíjejícím příhraničním okresním městě s rozšiřující se příměstskou průmyslovou zónou. Lze pojmout jako developerský projekt s následným prodejem bytových a komerčních jednotek případně jako nájemní nemovitost s potenciálně vysokým výnosem z pronájmu bytových a nebytových jednotek. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena 15mil.Kč + 4% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám exklusivní nabídku prodeje celého činžovního domu v klidné lokalitě Karlových Varů v části Bohatice. Jedná se o novostavbu bytového domu o 4 nadzemních podlažích. Dům s vlastní plynovou kotelnou, výtahem a vlastní parkovací plochou. Pronajímatelná plocha domu je 1.051 m2 bytové plochy, která je tvořena 43 malometrážními byty o velikosti 1 kk. Ideální nemovitost pro nájemní bydlení případná možnost nemovitost pronajmout jako celek s využitím zaměstnanecké ubytovny. Při plné obsazenosti očekávaný příjem 215.000 Kč/měsíčně což činí 6,45 % hrubý roční výnos z investice. Předmětem prodeje je DOKONČENÁ a zkolaudovaná nemovitost. Cena 40.000.000 Kč + 3% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám exklusivní nabídku prodeje celého činžovního domu v klidné lokalitě Karlových Varů v části Bohatice. Jedná se o novostavbu bytového domu o 6 nadzemních podlažích. Dům s vlastní plynovou kotelnou, výtahem a vlastní parkovací plochou o kapacitě 51 parkovacích míst z toho 3 pro ZTP. Pronajímatelná plocha domu je 1.801 m2 bytové plochy, která je tvořena 23 byty o velikosti 1kk až 4kk a 330 m2 nebytové plochy, která je tvořena dvěma oddělenými komerčními prostory. Velkopodlažní bytové jednotky s nadstandartním provedením teras a balkónů. Mimořádný výhled z domu, klidná lokalita a nadstandartní kvalita provedení stavby včetně vybavení bytů kuchyňskými kouty. Při plné obsazenosti očekávaný příjem 350.000 Kč/měsíčně což činí 6,46% hrubý roční výnos z investice. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena 65mil.Kč + 3% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám činžovní dům v exklusivní lokalitě Karlových Varů nacházející se přímo v centru na velmi frekventované ulici Sokolovská. Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem na maximální využití veškeré podlahové plochy domu. Vlastní plynový kotel na každém podlaží domu. Pronajímatelná plocha je 749 m2, z toho činí 2 nebytové prostory 223 m2, 6 bytových jednotek 400 m2 a 1 podkrovní apartmán 126 m2. Dvě podlaží představující 4 bytové jednotky aktuálně kompletně rekonstruovány na firemní ubytovny s kapacitou 15 lůžek na jednotlivém podlaží. Nemovitost má při plném obsazení potenciál generovat minimálně 100.000 Kč/měsíčně na příjmech z pronájmu což představuje potenciální hrubý výnos 6,49% z investice. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena 21.000.000 CZK + 4% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám činžovní dům v centrální části města Brno. Nemovitost se nachází 10 minut chůze od Náměstí Svobody. Před 5-ti roky proběhla celá rekonstrukce domu – nová okna, střecha včetně zateplení, nová fasáda včetně zateplení, nová kotelna, výtah, úplná rekonstrukce společných prostor a částečná rekonstrukce bytů. V domě se nachází 14 bytů, 2 nebytové prostory a část volné půdy. Byty: 827 Nebyty: 57 Půda: 65 Aktuální měsíční nájem v domě činní 85 191Kč měsíčně (jeden byt a nebytové prostory jsou prázdné). 4 nájemci mají smlouvu na dobu neurčitou, ostatní 3 měsíční výpovědní lhůtu. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 44.000.000. CZK + provize 3% + DPH

Činžovní dům s výnosem

Představujeme činžovní dům na pražském Žižkově. Tato lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a velmi dobrou dopravní dostupností. Centrum města vzdáleno cca 5minut tramvají. Pronajímatelná plocha domu je 793m2 plus volná půda. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala: nové stoupačky a elektrické rozvody, repasy oken a rekonstrukce 9 bytů s etážovým topením – 3 byty původní stav s topením WAW. Členěnení: 1.PP – nebytový prostor – 98,6m2 1.NP – 5.NP – 12x byt – 694m2 6.NP – půda – 120m2 Všechny jednotky jsou pronajaty za 1 783 620Kč ročně. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 57.000.000 CZK + provize 3% + DPH

Činžovní dům s výnosem

Dovolujeme si Vám nabídnout 50% podíl na historickém domě v centru Prahy. Nemovitost se nachází u Petrského náměstí, nedaleko ulice Na Poříčí a Masarykova nádraží. V místě je veškerá občanská vybavenost. Předmětem prodeje jsou tři byty, dva komerční prostory a 2x garáž. Byty jsou mezonetové a jejich celková velikost je 383,5 m2. Komerční prostory jsou tvořeny restaurací a kosmetickým studiem, celková výměra je 437 m2. Čistá užitná plocha je 856,5 m2. Všechny prostory jsou pronajaty na dobu určitou. Aktuální výnos nemovitosti je 163.256 Kč měsíčně. Je zde velký prostor na zvýšení celkového výnosu z důvodu jeho podhodnocení oproti tržní ceně. Předmětem prodeje je převod 100% obchodních podílů. Cena 89.000.000 Kč + provize 3% kanceláři

Rádi byste znali více informací o nemovitosti "" ?
Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Callback

Komu vaši nemovitost nabídneme

Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Nabízíme investiční nemovitosti výhradně našim přímým klientům na základě neveřejné prezentace (nevyužíváme formu prezentace nabídek na realitních serverech).
Investoři jsou prověření z hlediska koupěschopnosti a máme s nimi předem uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti.

Pro více informací kontaktuje našeho specialistu


contact-help-with-sell
Sending

Postup spolupráce

Pokud chcete prodat nemovitost

1

Setkání s majitelem nemovitosti (v objektu, nebo kanceláři)

2

Nastavení procesu spolupráce (zjištění potřeb klienta, zhotovení tržního odhadu ceny Vaší nemovitosti)

3

Nalezení vhodného kupce a zajištění jednání směřujících k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti

Pokud chcete koupit nemovitost

1

Osobní schůzka a prezentace neveřejných nabídek investičních nemovitostí

2

Poslání potřebných podkladů k vybraným nemovitostem s následnou prohlídkou objektu

3

Zajištění jednání vedoucích k úspěšné akvizici dané nemovitosti

Reference

Vybrané nemovitosti u kterých jsme asistovali při prodeji

Opletalova 55 a 57

Praha 1

Zde jsme zastupovali ruského investora, který se rozhodl prodat tři administrativní budovy naproti Hlavnímu nádraží v centru Prahy. Objekt má necelých 10.000 m2 podlahové plochy a koupil ho bývalý společník skupiny PPF.

HOTEL CROWN PLAZA

PRAHA 6

Hotel Crown Plaza byl prodán rakouským investorem. Hotel je dlouhodobě vyhledáván a patří mezi největší hotely na Praze 6. Objekt byl následně prodán ruskému investorovi, který si přál zůstat v anonymitě.

NA BĚLIDLE 31

PRAHA 5

Téměř prázdný bytový dům byl vhodný k celkové rekonstrukci. Nemovitost vlastnila italská skupina a kupujícím byl český developer, pro něhož byla tato akvizice dosud největším projektem. Po dokončení rekonstrukce dojde k rozdělení bytových jednotek a jejich následnému prodeji.

Aktuálně pomáháme s prodejem dalších 160 investičních nemovitostí.

Proč spolupracovat se společností Porta Invest

graf1_cz

Jsme přesvědčeni, že naše profesionální návrhy řešení, šíře nabídky investičních příležitostí a početná základna našich klientů - prodávajících a investorů - jsou základními předpoklady úspěchu vaší investice a potřebnými nástroji pro akceleraci vašeho ekonomického růstu.

Služby společnosti Porta Invest jako investičního konzultanta aktuálně využívá více než 600 aktivních investorů.

Koupit

Chcete nemovitost koupit?

Stáhněte si prezentaci společnosti Porta Invest v PDF

Prodat