Zprostředkováváme nákup a prodej činžovních domů před rekonstrukcí
v Praze a ČR

Specializujeme se na zprostředkování nákupu nebo prodeje činžovních domů před rekonstrukcí v Praze a celé ČR. Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Za posledních 8 let jsme asistovali při prodeji více než nemovitostí
a pomohli jsme zrealizovat transakce v objemu přes miliardy CZK

Činžovní domy před rekonstrukcí na prodej

Většina našich nabídek podléhá Smlouvě o mlčenlivosti, kterou máme uzavřenou s majitelem nemovitosti, tudíž je neinzerujeme na žádných webových stránkách v jejich originálním znění. V našem portfoliu je výrazně více nabídek, než uvádíme na našich webových stránkách. Pro více informací kontaktujte naši poradenskou kancelář.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Představujeme činžovní dům v Karlíně – Praha 8 nacházející se v rezidenční i administrativní části města s velmi dobrou dopravní dostupností, jak automobilovou, tak hromadné dopravy. V docházkové vzdálenosti domu se nachází metro Florenc (cca 5minut chůze). Dům se nachází na pozemku 577m2, přičemž je zastavěno cca 434m2. Aktuální pronajímatelná plocha je 1 344m2. V domě se nachází: - nebytový prostor 638m2 – sauna – provozuje majitel - 10 bytů 733m2 - půda 250m2 (vhodná na mezonety) Celý dům je využíván majiteli, nebytový prostor je v dobré stavu, byty jsou před rekonstrukcí. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 90.000.000 CZK. Cena včetně provize RK.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Představujeme Vám bytový dům v Čelákovicích. Dům je vzdálen 35 km od centra Prahy a 16 km k obchodnímu centru Černý most. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností – škola, školka, obchody. Aktuálně je dům využíván jako restaurace a ubytovna o užitné ploše 475,7m2. Dům je pronajat, avšak v případě prodeje může být prázdný. Restaurace využívá, na základě nájemní smlouvy, pozemek obce za objektem, jako svou zahrádku. Je zde zpracována studie na rekonstrukci domu a vytvoření bytových jednotek o následující plochách: 1.NP: Byt 1 – 36,7m2, byt 2 – 53,8m2, restaurace 54,4m2 2.NP: Byt 3 – 185m2 3.NP: Byt 4 – 145,8m2 + terasa 41,8m2 Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 17.000.000 CZK. Cena zahrnuje provizi RK.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Dovolujeme si Vám nabídnout bytový dům na Praha 6, Břevnov. V místě je veškerá občanská vybavenost a spojení do centra je rychlé, zastávka tramvaje je u domu. Nemovitost má 3NP a 1PP, přičemž na pozemku o velikosti 631 m2 jsou další stavby (sklady, garáže). V přízemí jsou umístěny 3 komerční jednotky (183 m2), v prvním patře jsou 3 byty (179 m2) a v podkroví jeden byt o velikosti 176 m2. Čistá užitná plocha je 538 m2. Dům je v současnosti pronajatý řádně platícím nájemníkům s ročním výnosem 1.037.568 Kč. K dispozici vnitřní parkování. Nemovitost je svým charakterem a velikostí pozemku vhodná k rozšíření a celkové renovaci, avšak dosud neexistuje žádný projekt ani studie. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 28.500.000 CZK + 3% provize pro kancelář + DPH

Činžovní dům před rekonstrukcí

Prodej krásného domu s vlastní předzahrádkou a parkováním, který leží v klidné ulici plné zeleně mezi náměstím Míru a I.P. Pavlova ( metra C, A a tram zastávek ). Spojení do centra města je otázkou pár minut. V místě je veškerá občanská vybavenost. Dům má 1.PP a 6.NP bez výtahu + půdu a celkem 25 jednotek směřuje orientací na jižní nebo východní stranu a jsou v dobrém stavu po částečných rekonstrukcích v minulých letech. Aktuální výnos 2.623.200,- Kč/rok. Jen dvě jednotky se smlouvu na dobu neurčito. Větší část domu bude po prodeji volná. Aktuálně se nové nájemní smlouvy nedělají z důvodu prodeje. Bytová plocha ( byty 1+1 - 4+1 ) - 1.452,1 m² Nebytová plocha - 453 m² + ( 102,9 m²  možnost změnit opět na byty ) Volná půda - 360,7 m² Cena není pevně stanovena a dům bude prodán nejvyšší nabídce. Předmětem prodeje je společnost. Cena 199.000.000 CZK + 2,5% provize naší kanceláři.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Dovolujeme si Vám nabídnout činžovní dům nedaleko historického centra města Brna. Dům se nachází cca 1 km od náměstí Svobody a od hlavního vlakového nádraží. V místě je veškerá občanská vybavenost. Dům má celkem 6NP a 1PP, přičemž čistá užitná plocha je 1.427 m2, z toho 3 garáže ve dvoře (120 m2) a dále 22 bytů (1.073 m2) a dvě komerční jednotky (234 m2). Nemovitost je téměř plně obsazena, 4 jednotky jsou aktuálně prázdné a 13 bytů má smlouvu na dobu neurčitou, zbytek je pronajat tržně. 10 bytů je dispozičně 2+1 a 12 bytů je 1+1. Aktuální výnos z nájmu je 119.400 Kč měsíčně. Dům stojí na poměrně velkém pozemku (706 m2) a má nižší dvorní křídlo, nabízí tak potenciál k budoucímu rozšíření a celkové renovaci. Dům již byl rozdělen na jednotky. Předmětem prodeje je nemovitost. Požadovaná cena nezahrnuje provizi RK. Cena nemovitosti je 45.000.000 CZK + provize 3% + DPH.

Činžovní dům před rekonstrukcí, částečně pronajat

Činžovní dům v lokalitě Praha 5 – Smíchov. Dům je před rekonstrukcí. Užitná plocha činí v současné době 1.509 m2. Dům je částečně pronajat. Současný roční výnos činí cca 130.000.CZK. Vydáno stavební povolení. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 65.000.000 CZK.

Rádi byste znali více informací o nemovitosti "" ?
Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Callback

Komu vaši nemovitost nabídneme

Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Nabízíme investiční nemovitosti výhradně našim přímým klientům na základě neveřejné prezentace (nevyužíváme formu prezentace nabídek na realitních serverech).
Investoři jsou prověření z hlediska koupěschopnosti a máme s nimi předem uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti.

Pro více informací kontaktuje našeho specialistu


contact-help-with-sell
Sending

Postup spolupráce

Pokud chcete prodat nemovitost

1

Setkání s majitelem nemovitosti (v objektu, nebo kanceláři)

2

Nastavení procesu spolupráce (zjištění potřeb klienta, zhotovení tržního odhadu ceny Vaší nemovitosti)

3

Nalezení vhodného kupce a zajištění jednání směřujících k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti

Pokud chcete koupit nemovitost

1

Osobní schůzka a prezentace neveřejných nabídek investičních nemovitostí

2

Poslání potřebných podkladů k vybraným nemovitostem s následnou prohlídkou objektu

3

Zajištění jednání vedoucích k úspěšné akvizici dané nemovitosti

Reference

Vybrané nemovitosti u kterých jsme asistovali při prodeji

Opletalova 55 a 57

Praha 1

Zde jsme zastupovali ruského investora, který se rozhodl prodat tři administrativní budovy naproti Hlavnímu nádraží v centru Prahy. Objekt má necelých 10.000 m2 podlahové plochy a koupil ho bývalý společník skupiny PPF.

HOTEL CROWN PLAZA

PRAHA 6

Hotel Crown Plaza byl prodán rakouským investorem. Hotel je dlouhodobě vyhledáván a patří mezi největší hotely na Praze 6. Objekt byl následně prodán ruskému investorovi, který si přál zůstat v anonymitě.

NA BĚLIDLE 31

PRAHA 5

Téměř prázdný bytový dům byl vhodný k celkové rekonstrukci. Nemovitost vlastnila italská skupina a kupujícím byl český developer, pro něhož byla tato akvizice dosud největším projektem. Po dokončení rekonstrukce dojde k rozdělení bytových jednotek a jejich následnému prodeji.

Aktuálně pomáháme s prodejem dalších 160 investičních nemovitostí.

Proč spolupracovat se společností Porta Invest

graf1_cz

Jsme přesvědčeni, že naše profesionální návrhy řešení, šíře nabídky investičních příležitostí a početná základna našich klientů - prodávajících a investorů - jsou základními předpoklady úspěchu vaší investice a potřebnými nástroji pro akceleraci vašeho ekonomického růstu.

Služby společnosti Porta Invest jako investičního konzultanta aktuálně využívá více než 600 aktivních investorů.

Koupit

Chcete nemovitost koupit?

Stáhněte si prezentaci společnosti Porta Invest v PDF

Prodat