Zprostředkováváme nákup a prodej činžovních domů před rekonstrukcí
v Praze a ČR

Specializujeme se na zprostředkování nákupu nebo prodeje činžovních domů před rekonstrukcí v Praze a celé ČR. Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Za posledních 8 let jsme asistovali při prodeji více než nemovitostí
a pomohli jsme zrealizovat transakce v objemu přes miliardy CZK

Činžovní domy před rekonstrukcí na prodej

Většina našich nabídek podléhá Smlouvě o mlčenlivosti, kterou máme uzavřenou s majitelem nemovitosti, tudíž je neinzerujeme na žádných webových stránkách v jejich originálním znění. V našem portfoliu je výrazně více nabídek, než uvádíme na našich webových stránkách. Pro více informací kontaktujte naši poradenskou kancelář.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Rohový činžovní dům u řeky Vltavy – Praha 2, Nové Město. Nemovitost má celkem 6 nadzemních podlaží a 1 podzemní podlaží. V suterénu se nachází restaurace. Ve zbylých podlažích je pak umístěno 12 bytových jednotek a část volné půdy. Celková užitná plocha je 1.709 m2. V objektu je výtah. Restaurace je po rekonstrukci. Všechny zbývající byty, vyjma jednoho, mají nájemní smlouvy na dobu určitou. Aktuální (11/2019) výnos z nájmů je 4.152.000 Kč. Předmětem prodeje je nemovitost. Požadovaná cena 205 000 000 Kč + provize RK.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Činžovní dům na rozhraní Vinohrad a Vršovic - Praha 10. K domu vydáno územní rozhodnutí na rekonstrukci a dostavbu. Budoucí celková plocha 1.676 m2. Požadovaná cena za převod obchodních podílů činí 2.500.000 EUR + 3% provize RK. Nabídka činžovního dvojdomu ve známé pražské lokalitě na hranici Vinohrad a Vršovic. Soubor nemovitostí sestává z částečně pronajatého a fungujícího činžovního domu a na něj navazující nevyužívané stavby. K nemovitostem jsou vypracovány individuální studie, které předpokládají navýšení celkových ploch za obě stavby na cca 1.676 m2. Dosud částečně využívaná pětipodlažní budova projde rekonstrukcí stávajících jednotek, půdní prostory budou využity pro nové byty a přízemí nemovitosti pro komerční účely. Na nevyužívané části dvojdomu bude provedena nástavba 3. nadzemního podlaží, rekonstrukce střechy a dvorního traktu. Dále budou vybudovány výtahy. Celkově se počítá s 15 byty a 1 obchodem. Čistá plocha 925,5 m2 plus společné prostory, parking, terasy a sklepy. Projekt bude s platným územním rozhodnutím. Předmětem převodu je 100% obchodní podíl. Požadovaná cena je 58.000.000 CZK + 3% provize RK.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout objekt bývalé občanské záložny v historickém centru města Kostelce nad Labem. V obci je dobrá občanská vybavenost – škola, školka, pošta, obchody, restaurace, atd. Obec se nachází v okrese Mělník, cca 10 km od severního okraje Prahy. Nemovitost pochází z roku 1905 a je tvořena jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími. Jedná se o historický dům se zdobnou fasádou a dekorativní věžičkou. Objekt sloužil od poloviny 20.stol. jako zdravotní středisko. Od 90 let je dům prázdný a neužívaný a je ve špatném stavebně technickém stavu. Byla rekonstruována střecha a došlo k výměně trámů. Objekt je nyní zakonzervovaný a čeká na celkovou rekonstrukci. Připravený projekt počítá s vybudováním 9 malometrážních bytů. Dům je památkově chráněn. Předmětem prodeje je převod obchodních podílů. V případě prodeje nemovitosti je cena 8.500.000 mil Kč.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Představujeme činžovní dům v Karlíně – Praha 8 nacházející se v rezidenční i administrativní části města s velmi dobrou dopravní dostupností, jak automobilovou, tak hromadné dopravy. V docházkové vzdálenosti domu se nachází metro Florenc (cca 5minut chůze). Dům se nachází na pozemku 577m2, přičemž je zastavěno cca 434m2. Aktuální pronajímatelná plocha je 1 344m2. V domě se nachází: - nebytový prostor 638m2 – sauna – provozuje majitel - 10 bytů 733m2 - půda 250m2 (vhodná na mezonety) Celý dům je využíván majiteli, nebytový prostor je v dobré stavu, byty jsou před rekonstrukcí. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 90.000.000 CZK. Cena včetně provize RK.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Představujeme Vám bytový dům v Čelákovicích. Dům je vzdálen 35 km od centra Prahy a 16 km k obchodnímu centru Černý most. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností – škola, školka, obchody. Aktuálně je dům využíván jako restaurace a ubytovna o užitné ploše 475,7m2. Dům je pronajat, avšak v případě prodeje může být prázdný. Restaurace využívá, na základě nájemní smlouvy, pozemek obce za objektem, jako svou zahrádku. Je zde zpracována studie na rekonstrukci domu a vytvoření bytových jednotek o následující plochách: 1.NP: Byt 1 – 36,7m2, byt 2 – 53,8m2, restaurace 54,4m2 2.NP: Byt 3 – 185m2 3.NP: Byt 4 – 145,8m2 + terasa 41,8m2 Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 17.000.000 CZK. Cena zahrnuje provizi RK.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Činžovní dům na Vinohradech. Nemovitost disponuje exkluzivním umístěním v historickém centru Prahy přímo na metru a u tramvajové i autobusové zastávky. Dům má 1PP a 8NP. Na úrovni suterénu a přízemí jsou umístěny dvě komerční jednotky (restaurace a obchod/kanceláře) o celkové výměře 380 m2. Obě jednotky jsou pronajaty s výnosem cca 1,2 mil Kč ročně. Ve 2NP – 4NP jsou prázdné bytové jednotky, vždy 2 byty na patro. V 5NP - 6NP je družstvo s doživotním bezplatným věcným břemenem užívání. V 7NP – 8NP je umístěn mezonetový byt o užitné ploše 279 m2. Celková užitná plocha domu (bez družstva) je 1.175 m2. V domě je výtah. Předmětem prodeje je nemovitost. Požadovaná cena je 110 000 000 Kč + 3% provize RK + DPH.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Dovolujeme si Vám nabídnout činžovní dům nedaleko historického centra města Brna. Dům se nachází cca 1 km od náměstí Svobody a od hlavního vlakového nádraží. V místě je veškerá občanská vybavenost. Dům má celkem 6NP a 1PP, přičemž čistá užitná plocha je 1.427 m2, z toho 3 garáže ve dvoře (120 m2) a dále 22 bytů (1.073 m2) a dvě komerční jednotky (234 m2). Nemovitost je téměř plně obsazena, 4 jednotky jsou aktuálně prázdné a 13 bytů má smlouvu na dobu neurčitou, zbytek je pronajat tržně. 10 bytů je dispozičně 2+1 a 12 bytů je 1+1. Aktuální výnos z nájmu je 119.400 Kč měsíčně. Dům stojí na poměrně velkém pozemku (706 m2) a má nižší dvorní křídlo, nabízí tak potenciál k budoucímu rozšíření a celkové renovaci. Dům již byl rozdělen na jednotky. Předmětem prodeje je nemovitost. Požadovaná cena nezahrnuje provizi RK. Cena nemovitosti je 45.000.000 CZK + provize 3% + DPH.

Činžovní dům před rekonstrukcí, částečně pronajat

Činžovní dům v lokalitě Praha 5 – Smíchov. Dům je před rekonstrukcí. Užitná plocha činí v současné době 1.509 m2. Dům je částečně pronajat. Současný roční výnos činí cca 130.000.CZK. Vydáno stavební povolení. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 65.000.000 CZK.

Rádi byste znali více informací o nemovitosti "" ?
Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Callback

Komu vaši nemovitost nabídneme

Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Nabízíme investiční nemovitosti výhradně našim přímým klientům na základě neveřejné prezentace (nevyužíváme formu prezentace nabídek na realitních serverech).
Investoři jsou prověření z hlediska koupěschopnosti a máme s nimi předem uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti.

Pro více informací kontaktuje našeho specialistu


contact-help-with-sell
Sending

Postup spolupráce

Pokud chcete prodat nemovitost

1

Setkání s majitelem nemovitosti (v objektu, nebo kanceláři)

2

Nastavení procesu spolupráce (zjištění potřeb klienta, zhotovení tržního odhadu ceny Vaší nemovitosti)

3

Nalezení vhodného kupce a zajištění jednání směřujících k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti

Pokud chcete koupit nemovitost

1

Osobní schůzka a prezentace neveřejných nabídek investičních nemovitostí

2

Poslání potřebných podkladů k vybraným nemovitostem s následnou prohlídkou objektu

3

Zajištění jednání vedoucích k úspěšné akvizici dané nemovitosti

Reference

Vybrané nemovitosti u kterých jsme asistovali při prodeji

Opletalova 55 a 57

Praha 1

Zde jsme zastupovali ruského investora, který se rozhodl prodat tři administrativní budovy naproti Hlavnímu nádraží v centru Prahy. Objekt má necelých 10.000 m2 podlahové plochy a koupil ho bývalý společník skupiny PPF.

HOTEL CROWN PLAZA

PRAHA 6

Hotel Crown Plaza byl prodán rakouským investorem. Hotel je dlouhodobě vyhledáván a patří mezi největší hotely na Praze 6. Objekt byl následně prodán ruskému investorovi, který si přál zůstat v anonymitě.

NA BĚLIDLE 31

PRAHA 5

Téměř prázdný bytový dům byl vhodný k celkové rekonstrukci. Nemovitost vlastnila italská skupina a kupujícím byl český developer, pro něhož byla tato akvizice dosud největším projektem. Po dokončení rekonstrukce dojde k rozdělení bytových jednotek a jejich následnému prodeji.

Aktuálně pomáháme s prodejem dalších 160 investičních nemovitostí.

Proč spolupracovat se společností Porta Invest

graf1_cz

Jsme přesvědčeni, že naše profesionální návrhy řešení, šíře nabídky investičních příležitostí a početná základna našich klientů - prodávajících a investorů - jsou základními předpoklady úspěchu vaší investice a potřebnými nástroji pro akceleraci vašeho ekonomického růstu.

Služby společnosti Porta Invest jako investičního konzultanta aktuálně využívá více než 600 aktivních investorů.

Koupit

Chcete nemovitost koupit?

Stáhněte si prezentaci společnosti Porta Invest v PDF

Prodat