Zprostředkováváme nákup a prodej činžovních domů před rekonstrukcí
v Praze a ČR

Specializujeme se na zprostředkování nákupu nebo prodeje činžovních domů před rekonstrukcí v Praze a celé ČR. Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Za posledních 8 let jsme asistovali při prodeji více než nemovitostí
a pomohli jsme zrealizovat transakce v objemu přes miliardy CZK

Činžovní domy před rekonstrukcí na prodej

Většina našich nabídek podléhá Smlouvě o mlčenlivosti, kterou máme uzavřenou s majitelem nemovitosti, tudíž je neinzerujeme na žádných webových stránkách v jejich originálním znění. V našem portfoliu je výrazně více nabídek, než uvádíme na našich webových stránkách. Pro více informací kontaktujte naši poradenskou kancelář.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Nemovitost se nachází na pozemku 351m2, přičemž je zastavěno 266m2. Celková pronajímatelná plocha objektu je 1 138m2 – z toho 222m2 nebytový prostor a 916m2 byty, dále je v domě volná půda. Dle prohlášení vlastníka lze vystavět 4 mezonové byty o ploše cca 400m2.V 1. patře objektu se nacházejí 3 byty o ploše 204m2, které nejsou součástí prodeje. Tato část není započítána do pronajímatelné plochy. Dle informací majitele je možné s majiteli jednotek mluvit o prodeji. Stav objektu je spíše ve stavu před rekonstrukcí. Celý dům je pronajat za 335 180Kč/ měsíc. Předmětem prodeje je společnost. Cena je 120.000.000 CZK Uvedená cena nezahrnuje provizi RK.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Dovolujeme si Vám nabídnout administrativní budovu s rozlehlým vnitroblokem v klidné ulici kousek od metra B – Palmovka. Jedná se o rychle se rozvíjející lokalitu s přímým spojením MHD do centra města. V místě je veškerá občanská vybavenost a dostatek zeleně. Hlavní budova má 4NP a 1PP a užitnou plochu 621 m2 + 82 m2 suterén. Ve dvoře je umístěna jednopodlažní budova bývalého počítačového centra s užitnou plochou 267 m2, je zde rovněž kapacita pro parkování 4-5 OA. Poslední kompletní rekonstrukce proběhla v roce 1993. Dům pochází z počátku 20. století. Objekt má centrální vytápění, je zde plynová kotelna. Celková užitná plocha v aktuálním stavu činí 970 m2, pozemek 739 m2. Byla zpracována studie na rezidenční projekt obsahující nástavbu hlavní budovy – navýšení hřebene do výše sousední budovy a novostavbu dvorního objektu. Nově by měla mít hlavní budova 754 m2 bytů a 28,5 m2 sklípků k bytům a dvorní část 728 m2 bytů, 18 parkovacích stání a 104 m2 teras. Potenciální budoucí UP bez parkingu celkem 1.614,5 m2, z toho čistá bytová 1.482 m2. Záměr byl předjednán na úřadech, UR ani SP není k dispozici. Předmětem prodeje je převod společnosti. Cena nemovitosti je 55.000.000. CZK + PROVIZE 3%

Činžovní dům před rekonstrukcí

Dovolujeme si Vám nabídnout rohový činžovní dům ve velmi klidné lokalitě nedaleko parku pod vrchem Vítkov. Jedná se o vyhledávanou lokalitu širšího centra s bezproblémovou dopravní dostupností. Nemovitost má 6NP a 1PP a čistou užitnou plochu 1.430 m2. Na úrovni přízemí je umístěna pronajatá restaurace 150 m2 za tržní nájemné ve výši 37 tis Kč měsíčně. Půda je volná (260 m2). Ve zbytku domu jsou byty (1.020 m2), které budou uvolněny k datu prodeje. Dům je vhodný k rekonstrukci a půdní vestavbě. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 115.000.000 CZK + provize 3% + DPH

Činžovní dům před rekonstrukcí

Představujeme Vám činžovní dům před kompletní rekonstrukcí na Novém Městě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností. Nemovitost se nachází na pozemku, přičemž je většina pozemku zastavěna. V suterénu domu se nachází 2 bytové jednotky o ploše 99m2 a sklepy 145m2. V dalších patrech se nachází 13 bytů o výměře 995m2 a volná půda 305m2. Dům je aktuálně prázdný. Předmětem prodeje je společnost. Cena nemovitosti je 3. 500 000 EUR.

Činžovní dům před rekonstrukcí

Činžovní historický dům na Královské cestě přímo pod Pražským Hradem. Dům je na exponovaném a turisticky velmi rušném místě. Nemovitost poskytuje výhled jako na Pražský Hrad, tak na Petřín. Užitná plocha nemovitosti je 677m2 – celková podlahová plocha domu je cca 750m2. Nemovitost je v současné době částečně obsazena. V 1PP a 1NP se nachází funkční restaurace (215m2), nájemce na dobu neurčitou s 3 měsíční výpovědní lhůtou. V dalších 4 nadzemních patrech se nachází 4 prázdné byty vždy o velikosti více než 110m2. V 6 nadzemním patře je volná půda. Předmětem prodeje je společnost. Cena nemovitosti je 130.000.000 CZK.

Činžovní dům před rekonstrukcí, částečně pronajat

Činžovní dům v lokalitě Praha 5 – Smíchov. Dům je před rekonstrukcí. Užitná plocha činí v současné době 1.509 m2. Dům je částečně pronajat. Současný roční výnos činí cca 130.000.CZK. Vydáno stavební povolení. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena nemovitosti je 65.000.000 CZK.

Rádi byste znali více informací o nemovitosti "" ?
Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Callback

Komu vaši nemovitost nabídneme

Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Nabízíme investiční nemovitosti výhradně našim přímým klientům na základě neveřejné prezentace (nevyužíváme formu prezentace nabídek na realitních serverech).
Investoři jsou prověření z hlediska koupěschopnosti a máme s nimi předem uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti.

Pro více informací kontaktuje našeho specialistu


Juraj Sutoris
Acquisition director & broker
tel. : +420 734 441 459
email: sutoris@portainvest.cz
contact-help-with-sell
Sending
juraj-sutoris-portainvest

Postup spolupráce

Pokud chcete prodat nemovitost

1

Setkání s majitelem nemovitosti (v objektu, nebo kanceláři)

2

Nastavení procesu spolupráce (zjištění potřeb klienta, zhotovení tržního odhadu ceny Vaší nemovitosti)

3

Nalezení vhodného kupce a zajištění jednání směřujících k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti

Pokud chcete koupit nemovitost

1

Osobní schůzka a prezentace neveřejných nabídek investičních nemovitostí

2

Poslání potřebných podkladů k vybraným nemovitostem s následnou prohlídkou objektu

3

Zajištění jednání vedoucích k úspěšné akvizici dané nemovitosti

Reference

Vybrané nemovitosti u kterých jsme asistovali při prodeji

Opletalova 55 a 57

Praha 1

Zde jsme zastupovali ruského investora, který se rozhodl prodat tři administrativní budovy naproti Hlavnímu nádraží v centru Prahy. Objekt má necelých 10.000 m2 podlahové plochy a koupil ho bývalý společník skupiny PPF.

HOTEL CROWN PLAZA

PRAHA 6

Hotel Crown Plaza byl prodán rakouským investorem. Hotel je dlouhodobě vyhledáván a patří mezi největší hotely na Praze 6. Objekt byl následně prodán ruskému investorovi, který si přál zůstat v anonymitě.

NA BĚLIDLE 31

PRAHA 5

Téměř prázdný bytový dům byl vhodný k celkové rekonstrukci. Nemovitost vlastnila italská skupina a kupujícím byl český developer, pro něhož byla tato akvizice dosud největším projektem. Po dokončení rekonstrukce dojde k rozdělení bytových jednotek a jejich následnému prodeji.

Aktuálně pomáháme s prodejem dalších 160 investičních nemovitostí.

Proč spolupracovat se společností Porta Invest

graf1_cz

Jsme přesvědčeni, že naše profesionální návrhy řešení, šíře nabídky investičních příležitostí a početná základna našich klientů - prodávajících a investorů - jsou základními předpoklady úspěchu vaší investice a potřebnými nástroji pro akceleraci vašeho ekonomického růstu.

Služby společnosti Porta Invest jako investičního konzultanta aktuálně využívá více než 600 aktivních investorů.

Koupit

Chcete nemovitost koupit?

Stáhněte si prezentaci společnosti Porta Invest v PDF

Prodat

Pro více informací kontaktujte našeho specialistu

 

Juraj Sutoris

Acquisition director & broker
+420 734 441 459
sutoris@portainvest.cz

juraj-sutoris-portainvest