Zprostředkováváme nákup a prodej
Pozemků pro developery

Zprostředkujeme Vám prodej nebo nákup pozemků pro developery. Vyhledáváme pozemky s potenciálem developmentu na výstavbu bytových nebo komerčních nemovitostí.

Za posledních 8 let jsme asistovali při prodeji více než nemovitostí
a pomohli jsme zrealizovat transakce v objemu přes miliardy CZK

Pozemky pro developery na prodej

Většina našich nabídek podléhá Smlouvě o mlčenlivosti, kterou máme uzavřenou s majitelem nemovitosti, tudíž je neinzerujeme na žádných webových stránkách v jejich originálním znění. V našem portfoliu je výrazně více nabídek, než uvádíme na našich webových stránkách. Pro více informací kontaktujte naši poradenskou kancelář.

Pozemek

Pozemek se nachází téměř v centru Lázeňského Města, přibližně 600 m od náměstí a cca 300 m od jezera. Do budoucna se může jednat z hlediska rozvoje města o velmi zajímavý investiční pozemek. Celkem se jedná o 16.163 m2. Cena je: 2050,- CZK /m2. Cena pozemku je 33.134.150 CZK včetně provize kanceláři.

Pozemek

Představujeme větší developerský projekt ležící v centrální části města Ústí nad Labem. Tento projekt se snaží respektovat potřeby města a přitom prosazovat moderní architekturu co do jednoduchosti stavby, tak i svých investičních záměrů. Projekt bude realizován na pozemku o velikosti 946m2, který bude celý zastavěn. Aktuálně se zde nachází dvoupatrová budova, která bude bourána. Počítá se zde s výstavbou 1.PP a 9.NP Aktuálně jsou řešeny 3 varianty využití budovy, kdy se řeší poměr obchodních prostor a poměr bytů od varianty se dvěma obchodními patry a 7 patry bytů po variantu se 4 obchodními patry a 5 patry bytů. Tato varianta nabízí tedy 3 013m2 obchodních ploch a 28 bytů o ploše 2 876m2 a dále 26 parkovacích míst. Předmětem prodeje je společnost. Cena pozemku je 29.000.000 CZK + provize 3%

Pozemek

Prodej Fotovoltaické elektrárny, kraj Vysočina uvedena do provozu 21.12.2010, nominální výkon 700kWp, forma čerpání podpory ZELENÉ BONUSY ( do 31.12.2030 ) tzn. část vyplácí OTE a část Eon za nasmlouvanou cenu pro silovou elektřinu pro daný rok, aktuálně: 13,50Kč OTE + 1,30Kč Eon, Roční tržby: cca 8,500,000 Kč - 9,000,000 Kč dle osvitu, Pozemky: 12.275m2. Elektrárna stojí na vlastních pozemcích a je vlastněna společností, která má téměř minimální náklady na provoz v podobě pojištění, vzdálené podpory, nákladů na místní PCO a odměnám pro odpovědné osoby. Předmětem prodeje je společnost. Cena 52mil.Kč + 3% provize.

Pozemek pro developery

Představujeme Vám komerční pozemek na Praze 4. Pozemek o ploše 13 000m2 se dle územního plánu nachází ve VN – nerušící výroby a služby. Tz. plochy sloužící pro umístění výroby a služeb všeho druhu, včetně skladů a skladovacích ploch, které nesmějí svými vlivy narušovat provoz a užívání staveb a zařízení ve svém okolí a zhoršovat životní prostředí nad přípustnou míru. V minulosti vypracován projekt na autosalon a menší administrativní budovu, avšak UR ani SP není. Předmětem prodeje je společnost. Uvedená cena nezahrnuje provizi RK. Cena je 105.000.000 CZK

Pozemek pro developery

Dovolujeme si Vám nabídnout zasíťovaný pozemek s projektem na výstavbu haly na Praze 10, nedaleko Průmyslové ulice a Fashion Arény. Bylo vydáno územní rozhodnutí na výstavbu haly s manipulační plochou. Stavba bude obsahovat 1PP a 3NP, přičemž v 1PP se počítá s garážemi pro 38 OA (1.165 m2), v 1NP sklad z větší část se zvýšeným stropem (1.165 m2), v 2NP pouze část buď sklad nebo kancelář (398 m2) a 3NP kanceláře (1.165 m2). Budoucí užitná plocha objektu je 3.893 m2. Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl. Požadovaná cena nezahrnuje provizi RK. Cena je 48.000.000. CZK + provize 3%

Pozemek pro developery

Dovolujeme si Vám nabídnout developerský pozemek s možností výstavby skladové haly nedaleko Pardubic při výpadovce mezi Hradcem Králové a Pardubicemi. Byl vypracován projekt na jednopodlažní halu o výměře 8.163 m2 skladových ploch a 306 m2 kanceláří. Dále bude k dispozici parkoviště pro 25 OA a manipulační plocha pro kamiony 2.200 m2. Je k dispozici platné územní rozhodnutí. Pozemek má celkovou rozlohu 38.770 m2. Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl. Požadovaná cena nezahrnuje provizi RK. Cena je 50.000.000 CZK

Pozemek na výstavbu logistických areálů s platným ÚR

Pozemek v lokalitě obce Ostředek s platným ÚR na výstavbu logistických areálů. Plocha pozemku činí 71.313 m2. Předmětem prodeje je společnost. Cena je 71.500.000 CZK.

Pozemek na výstavbu logistických areálů

Pozemek na výstavbu logistických areálů v obci Ostředek s platným ÚR. Plocha pozemku je 24.094 m2. Předmětem prodeje je společnost. Cena je 29.000.000 CZK.

Rádi byste znali více informací o nemovitosti "" ?
Nechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Callback

Komu vaši nemovitost nabídneme

Zastupujeme přes 600 aktivních investorů, kteří mohou koupit vaši nemovitost.

Nabízíme investiční nemovitosti výhradně našim přímým klientům na základě neveřejné prezentace (nevyužíváme formu prezentace nabídek na realitních serverech).
Investoři jsou prověření z hlediska koupěschopnosti a máme s nimi předem uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti.

Pro více informací kontaktuje našeho specialistu


contact-help-with-sell
Sending

Postup spolupráce

Pokud chcete prodat nemovitost

1

Setkání s majitelem nemovitosti (v objektu, nebo kanceláři)

2

Nastavení procesu spolupráce (zjištění potřeb klienta, zhotovení tržního odhadu ceny Vaší nemovitosti)

3

Nalezení vhodného kupce a zajištění jednání směřujících k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti

Pokud chcete koupit nemovitost

1

Osobní schůzka a prezentace neveřejných nabídek investičních nemovitostí

2

Poslání potřebných podkladů k vybraným nemovitostem s následnou prohlídkou objektu

3

Zajištění jednání vedoucích k úspěšné akvizici dané nemovitosti

Reference

Vybrané nemovitosti u kterých jsme asistovali při prodeji

Opletalova 55 a 57

Praha 1

Zde jsme zastupovali ruského investora, který se rozhodl prodat tři administrativní budovy naproti Hlavnímu nádraží v centru Prahy. Objekt má necelých 10.000 m2 podlahové plochy a koupil ho bývalý společník skupiny PPF.

HOTEL CROWN PLAZA

PRAHA 6

Hotel Crown Plaza byl prodán rakouským investorem. Hotel je dlouhodobě vyhledáván a patří mezi největší hotely na Praze 6. Objekt byl následně prodán ruskému investorovi, který si přál zůstat v anonymitě.

NA BĚLIDLE 31

PRAHA 5

Téměř prázdný bytový dům byl vhodný k celkové rekonstrukci. Nemovitost vlastnila italská skupina a kupujícím byl český developer, pro něhož byla tato akvizice dosud největším projektem. Po dokončení rekonstrukce dojde k rozdělení bytových jednotek a jejich následnému prodeji.

Aktuálně pomáháme s prodejem dalších 160 investičních nemovitostí.

Proč spolupracovat se společností Porta Invest

graf1_cz

Jsme přesvědčeni, že naše profesionální návrhy řešení, šíře nabídky investičních příležitostí a početná základna našich klientů - prodávajících a investorů - jsou základními předpoklady úspěchu vaší investice a potřebnými nástroji pro akceleraci vašeho ekonomického růstu.

Služby společnosti Porta Invest jako investičního konzultanta aktuálně využívá více než 600 aktivních investorů.

Koupit

Chcete nemovitost koupit?

Stáhněte si prezentaci společnosti Porta Invest v PDF

Prodat