Nabídky

Činžovní dům před rekonstrukcí

Rohový činžovní dům u řeky Vltavy – Praha 2, Nové Město. Nemovitost má celkem 6 nadzemních podlaží a 1 podzemní podlaží. V suterénu se nachází restaurace. Ve zbylých podlažích je pak umístěno 12 bytových jednotek a část volné půdy. Celková užitná plocha je 1.709 m2. V objektu je výtah. Restaurace je po rekonstrukci. Všechny zbývající byty, vyjma jednoho, mají nájemní smlouvy na dobu určitou. Aktuální (11/2019) výnos z nájmů je 4.152.000 Kč. Předmětem prodeje je nemovitost. Požadovaná cena 205 000 000 Kč + provize RK.

Typ nemovitosti: Činžovní domy před rekonstrukcí
Cena: 70 - 270 mil. CZK
Lokalita: Praha , Praha 2
Mám zájem o více informací

Administrativní budova

Moderní administrativní budova na Vinohradech, kousek od stanice metra I.P.Pavlova a nedaleko Václavského náměstí. Stavba obsahuje 2PP a 7NP – kanceláře, showroom, sklady, parking. Celková plocha objektu činí 4.390 m2. Aktuální roční výnos z nájmů je cca 13 mil Kč. Předmětem prodeje je převod 100% obchodních podílů. Cena 285 000 000 Kč + provize RK.

Typ nemovitosti: Administrativní budovy
Cena: nad 270 mil. CZK
Lokalita: Praha , Praha 2
Mám zájem o více informací

Činžovní dům před rekonstrukcí

Činžovní dům na rozhraní Vinohrad a Vršovic - Praha 10. K domu vydáno územní rozhodnutí na rekonstrukci a dostavbu. Budoucí celková plocha 1.676 m2. Požadovaná cena za převod obchodních podílů činí 2.500.000 EUR + 3% provize RK. Nabídka činžovního dvojdomu ve známé pražské lokalitě na hranici Vinohrad a Vršovic. Soubor nemovitostí sestává z částečně pronajatého a fungujícího činžovního domu a na něj navazující nevyužívané stavby. K nemovitostem jsou vypracovány individuální studie, které předpokládají navýšení celkových ploch za obě stavby na cca 1.676 m2. Dosud částečně využívaná pětipodlažní budova projde rekonstrukcí stávajících jednotek, půdní prostory budou využity pro nové byty a přízemí nemovitosti pro komerční účely. Na nevyužívané části dvojdomu bude provedena nástavba 3. nadzemního podlaží, rekonstrukce střechy a dvorního traktu. Dále budou vybudovány výtahy. Celkově se počítá s 15 byty a 1 obchodem. Čistá plocha 925,5 m2 plus společné prostory, parking, terasy a sklepy. Projekt bude s platným územním rozhodnutím. Předmětem převodu je 100% obchodní podíl. Požadovaná cena je 2.500.000 EUR + 3% provize RK.

Typ nemovitosti: Činžovní domy před rekonstrukcí
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Praha , Praha 2 , Praha 10
Mám zájem o více informací

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám exkluzivní nabídku činžovního domu v samém centru Chebu na náměstí. Nabídka představuje prodej komplexu dvou činžovních domů se samostatnými čísly popisnými ale funkčně a stavebně představující 1 činžovní dům. Stavba je aktuálně kolaudovaná jako administrativní budova a je určena ke kompletní rekonstrukci případně i k jinému účelu využití. Připravená studie na výstavbu 40 bytových jednotek ve 4 nadzemních podlaží a komerční plochy v podzemním podlaží – vyvýšeném suterénu. Ideální investiční příležitost v rychle se rozvíjejícím příhraničním okresním městě s rozšiřující se příměstskou průmyslovou zónou. Lze pojmout jako developerský projekt s následným prodejem bytových a komerčních jednotek případně jako nájemní nemovitost s potenciálně vysokým výnosem z pronájmu bytových a nebytových jednotek. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena 15mil.Kč + 4% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Typ nemovitosti: Činžovní domy s výnosem
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám exklusivní nabídku prodeje celého činžovního domu v klidné lokalitě Karlových Varů v části Bohatice. Jedná se o novostavbu bytového domu o 4 nadzemních podlažích. Dům s vlastní plynovou kotelnou, výtahem a vlastní parkovací plochou. Dům se nachází na pozemku p.č. St. 846 o výměře 554 m2, který je celý zastavěn. Pronajímatelná plocha domu je 1.051 m2 bytové plochy, která je tvořena 43 malometrážními byty o velikosti 1 kk. Ideální nemovitost pro nájemní bydlení případná možnost nemovitost pronajmout jako celek s využitím zaměstnanecké ubytovny. Při plné obsazenosti očekávaný příjem 215.000 Kč/měsíčně což činí 6,45 % hrubý roční výnos z investice. Předmětem prodeje je DOKONČENÁ a zkolaudovaná nemovitost. Cena 40mil.Kč + 3% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Typ nemovitosti: Činžovní domy s výnosem
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám exklusivní nabídku prodeje celého činžovního domu v klidné lokalitě Karlových Varů v části Bohatice. Jedná se o novostavbu bytového domu o 6 nadzemních podlažích. Dům s vlastní plynovou kotelnou, výtahem a vlastní parkovací plochou o kapacitě 51 parkovacích míst z toho 3 pro ZTP. Dům se nachází na pozemku p.č. St. 846 o výměře 554 m2, který je celý zastavěn. Pronajímatelná plocha domu je 1.801 m2 bytové plochy, která je tvořena 23 byty o velikosti 1kk až 4kk a 330 m2 nebytové plochy, která je tvořena dvěma oddělenými komerčními prostory. Velkopodlažní bytové jednotky s nadstandartním provedením teras a balkónů. Mimořádný výhled z domu, klidná lokalita a nadstandartní kvalita provedení stavby včetně vybavení bytů kuchyňskými kouty. Při plné obsazenosti očekávaný příjem 350.000 Kč/měsíčně což činí 6,46% hrubý roční výnos z investice. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena 65mil.Kč + 3% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Typ nemovitosti: Činžovní domy s výnosem
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám činžovní dům v exklusivní lokalitě Karlových Varů nacházející se přímo v centru na velmi frekventované ulici Sokolovská. Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem na maximální využití veškeré podlahové plochy domu. Vlastní plynový kotel na každém podlaží domu. Dům se nachází na pozemku parc.č 50 o výměře 196 m2, který je celý zastavěn. Pronajímatelná plocha je 749 m2, z toho činí 2 nebytové prostory 223 m2, 6 bytových jednotek 400 m2 a 1 podkrovní apartmán 126 m2. Dvě podlaží představující 4 bytové jednotky aktuálně kompletně rekonstruovány na firemní ubytovny s kapacitou 15 lůžek na jednotlivém podlaží. Nemovitost má při plném obsazení potenciál generovat minimálně 100.000 Kč/měsíčně na příjmech z pronájmu což představuje potenciální hrubý výnos 6,49% z investice. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena 21mil.Kč + 4% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Typ nemovitosti: Činžovní domy s výnosem
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Činžovní dům před rekonstrukcí

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout objekt bývalé občanské záložny v historickém centru města Kostelce nad Labem. V obci je dobrá občanská vybavenost – škola, školka, pošta, obchody, restaurace, atd. Obec se nachází v okrese Mělník, cca 10 km od severního okraje Prahy. Nemovitost pochází z roku 1905 a je tvořena jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími. Jedná se o historický dům se zdobnou fasádou a dekorativní věžičkou. Objekt sloužil od poloviny 20.stol. jako zdravotní středisko. Od 90 let je dům prázdný a neužívaný a je ve špatném stavebně technickém stavu. Byla rekonstruována střecha a došlo k výměně trámů. Objekt je nyní zakonzervovaný a čeká na celkovou rekonstrukci. Připravený projekt počítá s vybudováním 9 malometrážních bytů. Dům je památkově chráněn. Předmětem prodeje je převod obchodních podílů. V případě prodeje nemovitosti je cena 9.500.000 mil Kč.

Typ nemovitosti: Činžovní domy před rekonstrukcí
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Hotel ***

Prodej krásného hotelu, který se nachází v docházkové vzdálenosti od OC Nový Smíchov a metra linky B. Hotel má přes 35 pokojů s celkovým počtem 95 lůžek, které jsou vybaveny vlastním luxusním sociálním zařízením. Dále je budova vybavena výtahem, který je dostupný ve všech podlažích a stylovou restaurací ( snídárnou ). Hotel má výbornou dopravní dostupnost, ať už autem, metrem nebo tramvají, tak také dálkovými autobusy a vlaky ze zastávky Praha Smíchov / Smíchovské nádraží. Nedaleko hotelu vznikne do pár let úplně nová čtvrť - Smíchov city, která nabídne nové bydlení pro zhruba 3.300 obyvatel, dále zde vyroste 190 tis./m2 ploch pro služby, nakupování a kanceláře s pěší zónou o šířce 28m. Součástí plánů je také park o rozloze cca 14tis./m2. S tímto projektem je také spojena i rekonstrukce vlakového a autobusového nádraží. Hotel by rádi majitelé do zpětného nájmů na dobu cca 3 let od prodeje, ale vše záleží na domluvě a cenové nabídce. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena 117.500.000 mil.Kč + 2,5% provize naší společnosti.

Typ nemovitosti: Hotely
Cena: 70 - 270 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR , Praha 5
Mám zájem o více informací

Pozemek

Představujeme větší developerský projekt ležící v centrální části města Ústí nad Labem. Tento projekt se snaží respektovat potřeby města a přitom prosazovat moderní architekturu co do jednoduchosti stavby, tak i svých investičních záměrů. Projekt bude realizován na pozemku o velikosti 946m2, který bude celý zastavěn. Aktuálně se zde nachází dvoupatrová budova, která bude bourána. Počítá se zde s výstavbou 1.PP a 9.NP Aktuálně jsou řešeny 3 varianty využití budovy, kdy se řeší poměr obchodních prostor a poměr bytů od varianty se dvěma obchodními patry a 7 patry bytů po variantu se 4 obchodními patry a 5 patry bytů. Tato varianta nabízí tedy 3 013m2 obchodních ploch a 28 bytů o ploše 2 876m2 a dále 26 parkovacích míst. Předmětem prodeje je společnost. Cena pozemku je 29.000.000 CZK + provize 3%

Typ nemovitosti: Pozemky pro developery
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací