Nabídky

Pozemek

Fotovoltaická elektrárna v Plzeňském kraji. Příjmy v roce 2019 - 22,8 mil. korun Přestavujeme Vám fotovoltaickou elektrárnu v Plzeňském kraji. Elektrárna se nachází na vlastních pozemcích o ploše 22.735 m2 s instalovaným výkonem 1.653 MWp. V provozu od 31.12.2010. Přehled prodané elektřiny za rok 2019: Předpoklad dodávky do DS dle EA (kWh): 1 314 501 Skutečná dodávka do DS (kWh): 1 710 417 Cena pro silovou elektřinu pro daný rok, aktuálně: 13,345 Kč ČEZ Pozemky pod FVE jsou vedeny v územním plánu jako VL - lehká výroba, s hlavním využitím stavby pro lehkou průmyslovou výrobu, sklady a skladovací plochy v uzavřených objektech, logistické areály s max. zastavěním 50% dle vyjádření obce. Na pozemcích vázne zástavní právo. Zůstatek úvěru cca 57mil.Kč a úroková sazba bude letos fixována na 1 rok - cca 2%. Předmětem prodeje je společnost. Cena 142.000.000 Kč + 2,5% provize.

Typ nemovitosti:
Mám zájem o více informací

Pozemek

Pozemek se nachází téměř v centru Lázeňského Města, přibližně 600 m od náměstí a cca 300 m od jezera. Do budoucna se může jednat z hlediska rozvoje města o velmi zajímavý investiční pozemek. Celkem se jedná o 16.163 m2. Cena je: 2050,- CZK /m2. Cena pozemku je 33.134.150 CZK včetně provize kanceláři.

Typ nemovitosti: Pozemky pro developery
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Penzion

Velmi dobře fungující penzion s restaurací na polopenze v okolí Českého Krumlova. Penzion má stabilní vysokou obsazenost a je v plném provozu. Celkem penzion disponuje 50 lůžky. Jsou zde 2 menší společenské místnosti který zároveň slouží pro jídelnu s polopenzí. Dále je zde venkovní terasa a Sauna. Penzion disponuje vlastním parkovištěm. K vybavení pokojů patří kabelová televize, a ke každému pokoji je vlastní sociální zařízení v koupelnách. Zavedena stálá klientela zajištěná stávajícími klienty a portálem booking.com (velmi dobré hodnocení). Dobrá investiční příležitost, roční výnos 10 %. Provoz zajištěn skrze společnost s.r.o. které je součástí prodeje - případně je i možnost před prodejem nemovitosti vše začlenit do s.r.o. Cena nemovitosti je 20.500.000 CZK vč. provize kanceláři

Typ nemovitosti: Hotely
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Hotel

Dlouhodobě provozovaný hotel přímo u dolní stanice lanovky. Ubytovací kapacita je 90 lůžek, převážně ve dvoulůžkových pokojích s vlastními sociálními zařízeními. K dispozici jsou také apartmány se 4-5-ti lůžky. V prvním nadzemním podlaží se nachází restaurace s kapacitou cca 60 míst, která je rozdělitelná na, společenské místnosti, kuchyně, bar, skladové a úložné prostory, technické místnosti. Součástí prodeje je také vlastní velké parkoviště, vhodné i pro autobusy, venkovní posezení s občerstvením přímo u lanovky, vlastní hřiště s umělým travnatým povrchem a také rozsáhlé pozemky o celkové výměře cca. 23.000 m2. Cena nemovitosti je 26.590.000 CZK + 4 % provize kanceláři

Typ nemovitosti: Hotely
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Hotel ***

Nabízíme velice dobře fungující Hotel, který se nachází v okolí Rakovníka, má stabilní vysokou obsazenost a je v plném provozu. Hotel má 2 budovy. 1. část je po částečné rekonstrukci, 2. část je novostavba. Celkem hotel disponuje 35 lůžky. Je zde restaurace pro 50 osob, menší sál, velký taneční sál s kapacitou 100 míst, školící místnost s cca 20 místy, velká venkovní terasa ve dvoře. Hotel disponuje vlastním parkovištěm. K vybavení pokojů patří kabelová televize, telefon, moderní sanitární zařízení v koupelnách. Stálá klientela zajištěná stávajícími klienty a portálem booking.com (velmi dobré hodnocení). Dobrá investiční příležitost, roční výnos dosahuje 10 %. Cena je stanovena na 20.500.000 CZK + včetně provize kanceláře.

Typ nemovitosti: Hotely
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Činžovní dům před rekonstrukcí

Rohový činžovní dům u řeky Vltavy – Praha 2, Nové Město. Nemovitost má celkem 6 nadzemních podlaží a 1 podzemní podlaží. V suterénu se nachází restaurace. Ve zbylých podlažích je pak umístěno 12 bytových jednotek a část volné půdy. Celková užitná plocha je 1.709 m2. V objektu je výtah. Restaurace je po rekonstrukci. Všechny zbývající byty, vyjma jednoho, mají nájemní smlouvy na dobu určitou. Aktuální (11/2019) výnos z nájmů je 4.152.000 Kč. Předmětem prodeje je nemovitost. Požadovaná cena 205 000 000 Kč + provize RK.

Typ nemovitosti: Činžovní domy před rekonstrukcí
Cena: 70 - 270 mil. CZK
Lokalita: Praha , Praha 2
Mám zájem o více informací

Administrativní budova

Moderní administrativní budova na Vinohradech, kousek od stanice metra I.P.Pavlova a nedaleko Václavského náměstí. Stavba obsahuje 2PP a 7NP – kanceláře, showroom, sklady, parking. Celková plocha objektu činí 4.390 m2. Aktuální roční výnos z nájmů je cca 13 mil Kč. Předmětem prodeje je převod 100% obchodních podílů. Cena 285 000 000 Kč + provize RK.

Typ nemovitosti: Administrativní budovy
Cena: nad 270 mil. CZK
Lokalita: Praha , Praha 2
Mám zájem o více informací

Činžovní dům před rekonstrukcí

Činžovní dům na rozhraní Vinohrad a Vršovic - Praha 10. K domu vydáno územní rozhodnutí na rekonstrukci a dostavbu. Budoucí celková plocha 1.676 m2. Požadovaná cena za převod obchodních podílů činí 2.500.000 EUR + 3% provize RK. Nabídka činžovního dvojdomu ve známé pražské lokalitě na hranici Vinohrad a Vršovic. Soubor nemovitostí sestává z částečně pronajatého a fungujícího činžovního domu a na něj navazující nevyužívané stavby. K nemovitostem jsou vypracovány individuální studie, které předpokládají navýšení celkových ploch za obě stavby na cca 1.676 m2. Dosud částečně využívaná pětipodlažní budova projde rekonstrukcí stávajících jednotek, půdní prostory budou využity pro nové byty a přízemí nemovitosti pro komerční účely. Na nevyužívané části dvojdomu bude provedena nástavba 3. nadzemního podlaží, rekonstrukce střechy a dvorního traktu. Dále budou vybudovány výtahy. Celkově se počítá s 15 byty a 1 obchodem. Čistá plocha 925,5 m2 plus společné prostory, parking, terasy a sklepy. Projekt bude s platným územním rozhodnutím. Předmětem převodu je 100% obchodní podíl. Požadovaná cena je 58.000.000 CZK + 3% provize RK.

Typ nemovitosti: Činžovní domy před rekonstrukcí
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Praha , Praha 2 , Praha 10
Mám zájem o více informací

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám exkluzivní nabídku činžovního domu v samém centru Chebu na náměstí. Nabídka představuje prodej komplexu dvou činžovních domů se samostatnými čísly popisnými ale funkčně a stavebně představující 1 činžovní dům. Stavba je aktuálně kolaudovaná jako administrativní budova a je určena ke kompletní rekonstrukci případně i k jinému účelu využití. Připravená studie na výstavbu 40 bytových jednotek ve 4 nadzemních podlaží a komerční plochy v podzemním podlaží – vyvýšeném suterénu. Ideální investiční příležitost v rychle se rozvíjejícím příhraničním okresním městě s rozšiřující se příměstskou průmyslovou zónou. Lze pojmout jako developerský projekt s následným prodejem bytových a komerčních jednotek případně jako nájemní nemovitost s potenciálně vysokým výnosem z pronájmu bytových a nebytových jednotek. Předmětem prodeje je nemovitost. Cena 15mil.Kč + 4% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Typ nemovitosti: Činžovní domy s výnosem
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací

Činžovní dům s výnosem

Představujeme Vám exklusivní nabídku prodeje celého činžovního domu v klidné lokalitě Karlových Varů v části Bohatice. Jedná se o novostavbu bytového domu o 4 nadzemních podlažích. Dům s vlastní plynovou kotelnou, výtahem a vlastní parkovací plochou. Pronajímatelná plocha domu je 1.051 m2 bytové plochy, která je tvořena 43 malometrážními byty o velikosti 1 kk. Ideální nemovitost pro nájemní bydlení případná možnost nemovitost pronajmout jako celek s využitím zaměstnanecké ubytovny. Při plné obsazenosti očekávaný příjem 215.000 Kč/měsíčně což činí 6,45 % hrubý roční výnos z investice. Předmětem prodeje je DOKONČENÁ a zkolaudovaná nemovitost. Cena 40.000.000 Kč + 3% provize. Případně je možné odkoupit obchodní podíl v SPV.

Typ nemovitosti: Činžovní domy s výnosem
Cena: do 70 mil. CZK
Lokalita: Celá ČR
Mám zájem o více informací