Kontakt

Jana Masaryka 194/39 120 00 Praha 2 - Vinohrady | IČO: 04998391

info@portainvest.cz | www.portainvest.cz | tel. +420 222 742 600 (recepce)

Porta Invest, s.r.o. byla založena s cílem doplnit portfolio služeb spojených s prodejem a nákupem investičních nemovitostí a obchodních podílů ve společnostech, které je vlastní. Díky kvalitě a erudici našeho týmu v problematice ekonomiky, akvizic a investic i zkušenostem získaným dlouholetou úspěšnou praxí v sesterských společnostech Porta Reality, s.r.o. a Porta Finance, s.r.o., jsme se zařadili mezi vyhledávané realitní kanceláře na českém trhu investičních nemovitostí.

Jsme přesvědčeni, že naše profesionální návrhy řešení, šíře nabídky investičních příležitostí a početná základna našich klientů – investorů i prodávajících – jsou základním předpokladem úspěchu vaší investice a potřebným nástrojem pro akceleraci vašeho konomického růstu.

Zabýváme se prodejem nemovitostí komerčního charakteru, mezi něž patří činžovní domy, hotely, administrativní budovy, logistické areály, pozemky pro výstavbu a obchodní centra. Poskytujeme poradenské služby v oblastech real estate, asset/share deal, negotiation, transaction. Zastupujeme klienty z privátního i institucionálního sektoru. Nabízíme investiční nemovitosti výhradně našim přímým klientům, prověřeným z hlediska koupěschopnosti, s nimiž máme předem uzavřenou smlouvu o mlčenlivosti.

Napište nám

Napište nám
Sending